Multi-Living
Multi-Living Hængsel til skabslåger. Pakke med 2 stk. soft-luk hængsel - 110 graders åbning
Salgspris 89,25 kr Normalpris 119,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living bøjlestang i bredde 56,2 cm, passer til vores 60 cm skabe
Salgspris 56,00 kr Normalpris 76,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living Sokkelsæt i hvid melamin inkl. 2 sokkelender Længde: 2400 mm x Højde: 165 mm
Salgspris 333,75 kr Normalpris 445,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living bøjlestang i bredde 46,2 cm, passer til vores 50 cm skabe
Salgspris 54,00 kr Normalpris 69,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living Hængsel til skabslåger. Pakke med 1 stk. soft-luk hængsel - 110 graders åbning
Salgspris 50,25 kr Normalpris 67,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Salgspris Fra 34,50 kr Normalpris 46,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Salgspris 42,75 kr Normalpris 57,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living bad
Multi-Living Badeværelses spejl uden lys Bredde 120 x Højde 80 cm
Salgspris 1.104,00 kr Normalpris 1.472,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living Hvid Romantik 31 / 60 cm løs låge 59,6 x 70 cm
Salgspris 444,00 kr Normalpris 592,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Salgspris 2.953,50 kr Normalpris 3.938,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living bad
Multi-Living Bad vaskeskab i Hvid Front H: 57,6 cm D: 51,0 cm - Udskæring til afløb - Bredde: 120 cm
Salgspris 3.336,75 kr Normalpris 4.449,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living bad
Multi-Living Bad vaskeskab i Hvid Front H: 57,6 cm D: 51,0 cm - Udskæring til afløb - Bredde: 60 cm
Salgspris 2.194,50 kr Normalpris 2.926,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living XL Indbygningsskab til køl 60 cm eller 63 cm
Salgspris Fra 1.008,00 kr Normalpris 1.344,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Salgspris Fra 989,25 kr Normalpris 1.319,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Salgspris 825,75 kr Normalpris 1.101,00 krEnhedsprisIkke tilgængeligMulti-Living
Multi-Living Emhætteskab 60 cm med 2 hylder
Salgspris 672,75 kr Normalpris 897,00 krEnhedsprisIkke tilgængelig
